Звернення до виборців виборчого округу № 125

.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ 125 ОКРУГУ!

По вашому виборчому округу, до якого входять Турківський, Старосамбірський і Сколівський райони Львівщини, балотується професійний юрист, суддя з багаторічним стажем Степан Семкович.

За роки перебування на посаді судді Степан Семкович добросовісно виконував свої посадові обов’язки, у прийнятті рішень був об’єктивним і неупередженим.

Суддя Семкович ніколи не порушував закон, не приймав неправосудних рішень і не йшов на компроміс із власною совістю.

Степан Семкович був неугодним суддею в корумпованій державній системі, оскільки відмовлявся виконувати злочинні накази і приймати неправосудні рішення, за що і був звільнений з посади.

Сьогодні Степан Семкович є кандидатом у народні депутати України від 125-го виборчого округу, і, у разі його обрання, Україна буде мати компетентного законотворця, патріота і професіонала, а виборці округу – надійного захисника своїх прав і законних інтересів.

Я вірю, що люди зроблять правильний вибір та оберуть найбільш достойного кандидата і, як голова Українського юридичного товариства, пропоную на парламентських виборах 28 жовтня 2012 року проголосувати за професійного юриста Степана Семковича.

З повагою,

Голова Українського юридичного товариства
Олег Березюк

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити