За позачерговими виборами мера Дніпродзержинська, що відбудуться цієї неділі, спостерігатимуть юристи

.

Українське юридичне товариство відряджає групу юристів для спостереження за виборами 16 березня міського голови Дніпродзержинська. Про це УКРІНФОРМу повідомив голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.

За його словами, досвідчені юристи у царині виборчого права, на місцях стежитимуть за дотриманням норм законодавства на виборах мера Дніпродзержинська. "Активний контроль з боку суспільних організацій, у тому числі юридичних, знизить вірогідність фальсифікацій при голосуванні", - упевнений О.Березюк.

Учасники виборчого процесу повідомляють, що надходять скарги про існування 30 тис. фальшивих бюлетенів, які можливо будуть використані.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, позачергові вибори проводяться у зв'язку з достроковим припиненням повноважень мера Олега Захорольського в травні 2007 року. П'ять кандидатів в мери Дніпродзержинська звернулися до міністра внутрішніх справ Юрія Луценко з відкритим листом, в якому попередили про спроби фальсифікацій результатів виборів мера Дніпродзержинська 16 березня за участю співробітників МВС.

«Укрінформ»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити