Юрист розповів, коли вдасться покарати Попова і Сівковича за розгін Майдану

.

В Україні суди залежні від виконавчих органів, тому про об’єктивність суддівства не доводиться говорити. Те, що Попов і Сівкович причетні до розгону майдану не викликає сумнівів, але їх не вдасться покарати за нинішньої влади. Таку думку висловив «Погляду» юрист Олег Березюк.

«Я не знав про зняття звинувачення з них. Я взагалі мало цікавлюся Сівковичем та Поповим. Але те, що вони в цьому винні, я абсолютно переконаний. І що без Сівковича не обійшлося - я в цьому впевнений», – зазначив юрист.

Олег березок вкотре зазначив, що в Україні немає незалежного суду. «Якби суд був, могли б дати оцінку щодо законності чи не законності, а коли правосуддя немає в Україні, то про що можна говорити», - сказав він.

При цьому юрист переконаний, що винуватців розгону вдасться покарати лише, коли до влади прийде інша сила. «Якщо буде нова влада, то можна буде говорити, чи будуть вони покарані і чи винні вони, а зараз об’єктивності не варто й очікувати, суди залежні від виконавчої влади", - зрезюмував Олег Березюк

Нагадаємо, сьогодні українські ЗМІ повідомили, що кримінальне провадження щодо колишнього голови КМДА Олександра Попова та заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича було закрите Печерським судом міста Києва ще 7 лютого 2014 року.

14 грудня Генеральна прокуратура вручила підозру у перевищенні влади під час розгону Євромайдану 30 листопада заступнику секретаря РНБО Володимиру Сивковичу та голові КМДА Олександру Попову. Того ж дня президент відсторонив їх від посад за клопотанням Генеральної прокуратури.

«Новий Погляд»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити