Юрій Мартиненко: «Причетність правоохоронця до наркоторгівлі жорстко та безальтернативно каратиметься»

.

Лише упродовж трьох місяців цього року за матеріалами, зібраними працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Міністерства, органами прокуратури розпочато майже півтора десятка кримінальних проваджень. Більшість з них – за фактами причетності правоохоронців до торгівлі наркотиками.

За словами т.в.о. начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС України Юрія Мартиненка, виявлення та документування фактів причетності працівників міліції до незаконного обігу наркотиків наразі визначено одним із пріоритетних напрямків в роботі підрозділу.

Юрій Мартиненко

Зокрема, на минулому тижні оперативники внутрішньої безпеки затримали працівника одного з відділів внутрішніх справ на Луганщині. Попередньо було з’ясовано, що інспектор причетний до збуту марихуани. Наркозілля він продавав прямо за місцем проживання.

Працівники підрозділу внутрішньої безпеки та прокуратура Луганської області задокументували 2 епізоди збуту марихуани на суму 3 та 5 тисяч гривень. Крім того, під час санкціонованого обшуку помешкання цього працівника було виявлено пакет та два згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Правоохоронця заарештовано, йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Юрій Мартиненко зазначив, що лише за І квартал цього року за матеріалами Департаменту внутрішньої безпеки Міністерства органами прокуратури розпочато 14 кримінальних проваджень за фактами причетності працівників міліції до незаконного обігу наркотичних засобів. 13 проваджень з цього числа відкриті за фактами причетності правоохоронців до торгівлі наркотиками. За результатами попереднього слідства 10 посадовцям оголошено про підозру у вчиненні злочинів.

Т.в.о. начальника ДВБ МВС наголосив, що керівництво відомства принципово та жорстко реагує на кожну протиправну дію працівників міліції.

– Особливо це стосується корупції та наркотиків. Всі звернення та повідомлення громадян про негаразди в роботі органів внутрішніх справ ретельно вивчаються. Завдяки тому, що підрозділи внутрішньої безпеки прямо підпорядковуються Міністрові внутрішніх справ України, кожному факту негативу надається незалежна та неупереджена оцінка, – підкреслив Юрій Мартиненко.

Він також звернувся до громадян, аби вони проявляли активну громадянську позицію і сприяли виявленню негативних тенденцій в роботі органів внутрішніх справ.

УЗГ МВС України

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити