Юрій Мартиненко: Генпрокуратура – політичний інквізитор у справі міністра МВС

.

Мартиненко Юрій ВолодимировичЧлен Українського юридичного товариства, заслужений юрист України, адвокат Ю.Луценка Юрій Мартиненко вважає, що Генеральна прокуратура, виконуючи політичне замовлення, грубо порушує кримінально-процесуальне законодавство та є політичним інквізитором у справі міністра внутрішніх справ України. Про це він сьогодні повідомив на прес-конференції.

«Від першого дня порушення кримінальних справ Генеральна прокуратура грубо порушує кримінально-процесуальне законодавство, виконуючи політичне замовлення по розправі над відомим політиком та є політичним інквізитором в частині знищення міністра внутрішніх справ України», – сказав він.

Виступаючи на прес-конференції, Юрій Мартиненко звернув увагу на те, що саме порушення кримінальної справи Генеральною прокуратурою України щодо конфлікту Леоніда Черновецького з Юрієм Луценком за статтею 125 ч.2 (легкі тілесні ушкодження) «вже було абсолютно незаконним».

Зокрема, він пояснив, що кримінально-процесуальне законодавство передбачає порушення кримінальної справи за цією статтею тільки за заявою потерпілого, і така кримінальна справа може бути порушена виключно судом. У даному випадку, за словами Юрія Мартиненка, Генпрокуратура не мала ніяких підстав для порушення цієї кримінальної справи та для провадження досудового слідства в цих кримінальних справах, «які називаються справами приватного обвинувачення, не проводиться».

Також Юрій Мартиненко звернув увагу на те, що подібних кримінальних справ (легкі тілесні ушкодження) в нашій державі протягом доби порушують сотні. «Досудове слідство по таких справах не проводиться. Вони порушуються суддею, і ним же, за 15-20 хвилин, виноситься вирок», – додав він.

Однак, як зазначив Юрій Мартиненко, в даному випадку ми маємо кримінальну справу стосовно Юрія Луценка за цією ж статтею, яка розслідується вже більше 4-х місяців.

«Народна самооборона»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити