Введення санкції проти Януковича залежить тільки від рішення конгресу США, – юрист

.

Березюк Олег ВалерійовичПетиція на сайті Білого дому США щодо введення санкцій проти Президента України Віктора Януковича та членів Кабінету міністрів лише за два дні зібрала понад 50 тис підписів. Однак введення санкції з американського боку проти українського гаранта залишаються під питанням.

Про це «Погляду» розповів голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.

«Наразі майже нереально спрогнозувати, які матиме наслідки ця петиція. Адже ми досі не знаємо, що відбудеться у Вільнюсі», - прокоментував юрист.

Олег Березюк наголосив, що введення санкцій, які у своїй петиції вимагають українці, залежить тільки від рішення конгресу США.

«Однак зрозуміло, що зараз це спрогнозувати важко. Так само, як важко сказати, що це будуть за санкції – чи заборона в’їзду на територію США, чи щось інше. Якщо рішення таки приймуть, то у цьому ж документі детально пропишуть усі санкції проти Януковича та членів Кабінету міністрів», - зазначив юрист.

Також Олег Березюк повідомив, що підписання петиції не означає обов’язкове введення санкцій, як того вимагають українці. Конгрес прислухається до підписантів петиції, однак в кінцевому результаті ухвалить своє рішення.

«Новий Погляд»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити