Вкрадені кошти реально можна повернути з-за кордону за наявності політичної волі – юрист

.

МонетиКошти, незаконно виведені попередньою владою за кордон, реально повернути назад в Україну при умові, що на це буде політична воля. Про це сказав на прес-конференції президент Української іноземної юридичної колегії "Укрінюрколегія" Данило Курдельчук, передає кореспондент УНН.

"До того часу, поки буде політична воля в державі, то це абсолютно реальні речі - отримати й повернути дуже багато коштів, які були незаконно вивезені і присвоєні тими чи іншими особами, або в цілому структурами. Це досить складна схема, але вона абсолютно піддається опрацюванню. Якщо до цього поставитися професійно за умови наявності політичнох волі", - сказав Д.Курдельчук.

У свою чергу міністр юстиції Павло Петренко, який теж брав у часть у прес-конференції, запевнив, що така політична воля щодо повернення незаконно вивезених коштів за кодон у нинішнього уряду є.

Крім цього, голова Українського юридичного товариства Олег Березюк наголосив, що для розв’язання цієї проблеми потрібно об’єднувати зусилля і держави, і громадянського суспільства.

"Це справа всього нашого народу - кошти вкрали в усіх нас… Перше, на що треба звернути увагу, це виявлення схем. У нас є знання, і теоретичний, і практичний досвід. І ми готові до такої співпраці. Найголовніше, щоб у нас була мудра координація. Я абсолютно переконанний в тому, що мністерство юстиції візьме на себе таку функцію, зможе організувати спільну роботу і з ГПУ, МВС, СБУ, МЗС й іншими органами, які допомагатимуть нам у цій роботі", - зазначив юрист.

О.Березюк запевнив, що їхні фахівці готові докласти всіх зусиль для того, щоб вирішити проблему з поверненням вкрадених коштів з-за кордону.

Нагадаємо, раніше директор інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів В.Косарчук повідомив, що найближчі соратники четвертого президента Віктора Януковича отримали завдяки податковій 280 мільярдів гривень.

Також нагадаємо, у СБУ заявили, що компанії, підконтрольні С.Курченку, завдали збитків державі на майже 4 млрд гривень.

Олександр Сивачук

«УНН»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити