Відбувся круглий стіл на тему: «Правосуддя як гарантія інвестицій в Україну»

.

27 серпня 2015 року об 11:00 в конференц-залі офісу Sigma Bleyzer за адресою: вул. Басейна, 6 (Мандарин Плаза, 8 поверх) відбувся круглий стіл на тему «Правосуддя як гарантія інвестицій в Україну».

Співзасновник та керівник проекту «Відкритий Суд» Станіслав Батрин зазначив, що головною тезою сьогоднішнього обговорення можна назвати тезу: «Війна війною, а реформи - реформами». У боротьбі за політичні амбіції, політики запевняють, що інвестувати і розвивати країну не дозволяє війна, але у дійсності ми погоджуємося з інвесторами рівня Джорджа Сороса та організаціями рівня Світового Банку, що проблемою для розвитку України є не війна, а корупція, відсутність єдиних правил гри для всіх, і в першу чергу, відсутність правосуддя та дії закону. І це пряма відповідальність влади.

Голова Україно-Литовського бізнес-клубу Андріус Венскунас поділився своїм баченням щодо можливості ведення бізнесу в Україні. «Ситуація дуже складна. До такого стану країну довели Кравчук, Кучма та Ющенко. Більш того, ситуація з кожним роком погіршується. Коли міністр економіки Абромавичус каже, що бізнес потрібно амністувати, прем’єр-міністр Яценюк запевняє, що бізнес потрібно перевірити. Ці дві заяви зроблено в один тиждень».

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити