Відбувся IX міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»

.

З 30 вересня по 1 жовтня 2016 року у м. Нова Каховка відбувся ІХ Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

Варто відзначити високий рівень підготовки та інформаційну насиченість матеріалів підготовлених Херсонською ОДА.

Участь у форумі взяла 650 чоловік. Серед них 14 представників дипломатичного корпусу та підприємців з 25 країн світу. За результатами форуму можна зробити висновок, що Херсонська область має значний потенціал для розвитку бізнесу.

Унікальне географічне положення, природно-кліматичні умови, підприємницька ініціатива і творчий потенціал мешканців регіону дає підстави робити оптимістичні прогнози щодо соціально-економічного розвитку Херсонщини у найближчій перспективі.

Якщо політика Херсонської ОДА буде спрямована на забезпечення суспільно-політичної стабільності, безпеки громадян і прозорості процедур пов’язаних з веденням бізнесу, то іноземні інвестори будуть вкладати значні кошти в бізнес-проекти, що неодмінно має сприяти соціально-економічному розвитку Херсонської області.

Одним із найбільш перспективних напрямків є розвиток медицини та курортно-рекреаційної сфери до якої проявляють інтерес потенційні інвестори з арабських країн.

Успішним проектом є клініка всесвітньовідомого професора В.І. Козявкіна, який розробив методику лікування дитячого церебрального паралічу, посттравматичних та постінсультних станів. Унікальна методика Козявкіна плюс термальні джерела Херсонщини дають високі результати (на рівні світових стандартів) у лікуванні хвороб опорно-рухового апарату і нервової системи.

Перспективу мають і проекти пов’язані з вирощуванням високоякісних і екологічно чистих продуктів харчування та розвиток морських транспортних перевезень.

Для інвесторів потрібно більше об’єктивної інформації, а з боку держави має бути більше уваги до розвитку проектів, які можуть стати конкурентноздатними на міжнародному ринку товарів і послуг.

Олег Березюк
«Українське юридичне товариство»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити