ВАСУ визнав факт втручання Ющенка у газові переговори 2008-2009 року, – Батрін

.

Директор юридичної фірми Lions Litigate Станіслав Батрін, посилаючись на рішення Вищого адміністративного суду України, заявив, що ВАСУ визнав втручання Віктора Ющенка у газові переговори 2008-2009 років, як загольновідомий факт. Про це він розповів у студії UKRLIFE.TV, куди прийшов зі своїм колегою Олегом Березюком, головою "Українського юридичного товариства".

"Визнавши дії Віктора Ющенка у 2008 - 2009 рр. загальновідомим фактом, суд звільнив нас від необхідності повторного доказування цих обставин. Відповідно до ч. 2 ст. 72 КАС України, обставини, визнані судом загальновідомими, не потрібно доказувати. Фактично, суд надав нам зелене світло до початку процедури кваліфікації дії Віктора Ющенка відповідно до закону", - наголосив він.

Йдеться про наступні дії Віктора Ющенка, які суд вважає загальновідомими:

1. Переймання на себе компетенції Кабінету Міністрів України і Міністерства палива та енергетики України та здійснення управлінського впливу на НАК "Нафтогаз України" в процесі погодження та укладення контрактів на поставку та транзит газу між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" у 2008 році, - протиправними.

2. Видання обов'язкових до виконання підприємством НАК "Нафтогаз України" директив (затверджених Указом Президента України від 26 лютого 2008 року №165/2008) з відповідними умовами до укладення та змісту контрактів на поставку та транзит газу між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" у 2008 - 2009 році, - протиправними.

3. Відкликання голови правління НАК "Нафтогаз України" та заборони підписання погодженого станом на 30-31.12.2008 р. на міжурядовому рівні України та Росії контракту на поставку газу між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" за ціною 235 дол. США за 1 тисячу куб. метрів, - протиправними.

Нагадаємо, що 25 червня 2013 року Станіслав Батрін подав позов до суду на екс-президента Віктора Ющенка, вимагаючи довести його причетність до підписання газової угоди 2009 року, але ВАСУ його відхилив.

«Ukrlife.tv»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити