Українсько-Грузинський бізнес форум

.

У п’ятницю 15 лютого 2013 року в Українському юридичному товаристві відбулась зустріч з радником-посланником посольства Грузії в Україні Георгієм Закарашвілі.

Учасниками цього зібрання обговорювались питання розвитку ділових, наукових і культурних відносин між Грузією і Україною. Пан Закарашвілі розповів про особливості ведення бізнесу в Грузії і про пріоритетні напрямки розвитку економіки своєї країни. Зокрема мова йшла про досвід Грузії у розвитку вільних індустріальних зон, подоланні корупції, лібералізації митного і податкового законодавства та державну підтримку інноваційних проектів.

Представники української сторони звернули увагу на перспективу розвитку ділової активності українського бізнесу в країнах Закавказзя, та Близького Сходу.

Учасники зібрання зазначили, що однією із причин, яка перешкоджає розвиткові співробітництва між підприємцями Грузії і України є брак об’єктивної інформації щодо ведення бізнесу.

З метою усунення перешкод, на шляху розвитку ділової активності між Україною і Грузією було прийнято рішення провести українсько-грузинський бізнес форум за участю представників ділових і урядових кіл Грузії і України.

Також сторони звернули увагу на необхідність активізації обміну делегаціями в області науки, культури і спорту.

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити