Українське юридичне товариство вимагає від ГПУ визначеності у діях

.

Логотип Українського юридичного товаристваЧлени Українського юридичного товариства, адвокати Олег Березюк, Юрій Мартиненко, Роман Розметов та доктор юридичних наук, професор Микола Сірий запросили представників Генпрокуратури, команди Леоніда Черновецького та інших політичних сил до публічної дискусії щодо кримінальних справ, порушених проти Юрія Луценка.

«Ми готові взяти участь у будь-якій публічній дискусії з представниками Леоніда Черновецького, представниками Генпрокуратури і будь-яких політичних сил, що хочуть використати правоохоронні органи незаконно. Ми хочемо, щоб Україна була демократичною, правовою державою. І ми зробимо все, що від нас залежить», – зазначили вони.

Зокрема, Микола Сірий додав, що ситуація, яка зараз відбувається навколо міністра внутрішніх справ України – це ситуація, що стосується не тільки конкретної особи, а цілого явища в країні.

«Бо це також ситуація, що стосується питання про те, чи здійснюється реформа правоохоронних органів, чи тільки підписуються концепції і різні бачення, що безслідно ховаються під сукно», – додав він.

«Народна самооборона»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити