У Путіна недостатньо сил, щоб воювати з Україною, – Березюк

.

Володимир Путін буде наступати, тому що йому необхідний суходільний коридор у Крим. Проте в нього не вистачить сил, щоб воювати з Україною, бо українська армія набагато сильніша за російську.

По це в ефірі UKRLIFE.TV розповів голова української юридичної спільноти Олег Березюк.

«Путіну вкрай необхідний суходільний коридор до Криму, це – однозначно. Але чи є в нього сили? Я абсолютно переконаний, що в нього недостатньо сил, щоб воювати з Україною. Досвід Чечні це доводить. Маленька Чечня змогла опиратися великій російській армії.

На сьогоднішній день українська армія набагато сильніша за російську в людському плані. З експертної точки зору можуть бути різні оцінки стану нашої армії та російської, але для того, щоб провести ефективний наступ треба мати, як мінімум в 5-8 разів більше армію в порівнянні з тим, хто обороняється.

Дуже важливий моральний стан армії. Ми обороняємось, правда на нашій стороні і для наших військових ця війна – священна. Для тих хто прийшов на нашу територію – це акт збройної агресії і вони це розуміють. Офіцери, яких присилають на територію України, дають собі звіт, що вони роблять і розуміють, що ця війна – безперспективна.

Коли мова йде про найманців, які воюють на тій стороні, все зрозуміло. Вони заробляють гроші, це їхня професія, їм все одно з ким воювати, в них немає ніякої ідеології. Але такі найманці неефективні, бо це всякий збрід. Такі приклади ми бачили в Абхазії, коли збирали безхатьків, давали їм по 100 грамів, одягали у форму російської армії та відправляли на фронт.

Кадирівці, які там воюють, не мають чим думати і не оцінюють геополітичну ситуацію. Їм дали команду і сказали, що заплатять гроші. Тому вони прийшли просто вбивати, немає ніякої ідеології.

Наша армія навчилась воювати, не зважаючи на те, що довго цього не робила. Близько 20 тисяч наших військовослужбовців знаходяться у зброй силах різних країн світу, де виступають інструкторами і беруть участь у бойових діях. Там вони отримали величезний досвід і якщо зараз їх забрати, розділити на підрозділи та забезпечити матеріально-технічним оснащенням, то дуже швидко усі ці «мотороли» та інші, будуть за Можайськом», - зазначив Березюк.

Дивіться інтерв’ю з Олегом Березюком в ефірі UKRLIFE.TV.

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити