Тітушки намагалися викурити Спілку офіцерів з їхнього приміщення, – юрист

.

Березюк Олег ВалерійовичДвоє прихильників Партії регіонів увірвались у будинок, де знаходиться офіс ГО «Спілка офіцерів України». Молодики вимагали звільнити приміщення від проукраїнськи налаштованої Спілки офіцерів, повідомив «Погляду» юрист Олег Березюк.

«Прихильники Партії регіонів обрали його, бо він знаходиться поряд з Маріїнським парком. Напередодні з’явилася організація ветеранів, її поселили у будинку Спілки офіцерів, і вона вимагала звільнення приміщення від проукраїнськи налаштованої «Спілки офіцерів». Фактично була спроба незаконного захоплення приміщення будинку Спілки офіцерів», - розповів Олег Березюк.

Однак, зазначає юрист, чоловікам нічого не вдалося, бо у будинок одразу прийшли люди і відбили приміщення. 

«Близько тридцяти активістів, в основному з Західної України, відбили приміщення. Спершу активісти хотіли затримати чоловіків, але я попрохав цього не робити, аби не провокувати незаконне затримання», - зазначив співрозмовник.

Відтак активісти викликали міліцію, приїхав наряд, а чоловіки в цей час втекли. Після цього була серйозна розмова з керівництвом Будинку.

Спілка офіцерів надасть всі матеріали для встановлення осіб, які увірвалися у Будинок.
«Заступник голови Спілки офіцерів В’ячеслав Білоус та голова СОУ Лупаков написали офіційні заяви, подали фотографії і має бути порушена кримінальне провадження, проведене належне розслідування. Ми взяли на контроль це питання», – розповів Олег Березюк.

За словами юриста, прихильники Партії регіонів прийшли до будинку з вимогами як посланці. «Це був наліт, а не хуліганство. Перед цим було розпорядження керівництва Будинку офіцерів про негайне звільнення приміщення, але «Спілка офіцерів» його проігнорувала», - зрезюмував співрозмовник.

«Новий Погляд»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити