Суд залишив під вартою Віктора Смалія, адвоката Дзиндзі

.

Адвокат Віктор СмалійАпеляційний суд відмовився змінити міру запобіжного заходу для звинуваченого в замаху на життя судді Віктора Смалія, адвоката Дзиндзі та «Дорожнього контролю».

26 грудня 2013 року відбулося засідання Апеляційного суду Києва у справі Віктора Смалія, адвоката, звинуваченого в замаху на життя судді, засудженого на утримання під вартою строком на 2 місяці. 

Захист Смалія клопотав, щоб його відпустили з-під варти під домашній арешт чи застосували до нього інший захід, не пов'язаний з позбавленням волі. Також під час засідання адвокати клопотали, аби підсудного видали на поруки народному депутатові. 

Але суд відмовився змінити міру запобіжного заходу для Віктора Смалія і залишив його під вартою. 

Нагадаємо, 6 грудня Шевченківський районний суд Києва виніс рішення про утримання під вартою активіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзі. Після оголошення вироку в приміщенні суду сталися сутички між народними депутатами та правоохоронцями, під час чого у судді порвали мантію. 

11 грудня Дніпровський районний суд столиці заарештував Віктора Смалія, адвоката Андрія Дзиндзі, на два місяці за підозрою в замаху на життя судді Шевченківського суду. 

OstanniPodii.com

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити