Стосовно Януковича можуть порушити кілька справ

.

Щодо Віктора Януковича можуть почати кілька кримінальних справ. Але їх хід і результат залежатиме від того, хто і як контролюватиме виконавчу владу в Україні, вважає голова Київського юридичного товариства Олег Березюк, 47 років.

— Зараз Віктор Федорович контролює суди і правоохоронну систему. Посадовця, який не виконує вказівку, звільняють миттєво. На його місце приходить інший — слухняний. Законність чи незаконність не має ніякого значення. Головне — виконувати накази начальства. Але все зміниться після закінчення президентського терміну.

Тоді Януковичу можуть інкримінувати фальшування справ і незаконні судові вироки Юрієві Луценку та Юлії Тимошенко. Друге: фабрикування справи проти Тимошенко щодо вбивства Щербаня. Третє: як і чому приймався новий Кримінально-процесуальний кодекс, адже він зруйнував судову систему. Виникає питання: хто за цим усім стоїть? Чи є в цьому вина Януковича? Є, як мінімум, бездіяльність.

Скоріш за все, по всіх перелічених фактах будуть порушені справи. Але важко прогнозувати, наскільки належним чином їх розслідують. Може статися так само, як з убивством журналіста Георгія Ґонґадзе, коли покарані тільки виконавці.

Ірина Рибакова

«Газета по-українськи», №1564 за 22.02.2013.

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити