«Скільки б суддів не судили Власенка, вирок буде однаковим, бо це політичне замовлення», – юрист

.

Судове засіданняНе потрібно бути юристом, щоб розуміти: судилище над Сергієм Власенком – це політичне замовлення, сказав у коментарі «Погляду» юрист Олег Березюк.

«Думаю, у справі Сергія Власенка не варто говорити про юридичну точку зору з однієї простої причини – закон сьогодні не діє в Україні. Що старий кримінально-процесуальний кодекс ігнорувався, що тепер ігнорується новий», – завважив юрист.

За його словами, розслідувати побиття декількарічної давності виглядає щонайменше абсурдним. «Справа п’ятирічної давності про побиття Сергієм Власенком своєї дружини виглядає навіть не смішно. Доводиться це надзвичайно складно, тим більше жодних слідів вже не залишилося і говорити про дослідження в юридичному плані досить складно», – пояснив Олег Березюк.

Юрист впевнений: буде один суддя судити чи троє суддів – це не має жодного значення, оскільки сьогодні в Україні немає незалежного суду. Відповідно вирок буде однаковий.

Співрозмовник також додав, що задля більшої об’єктивності у судовому процесі судить трійця тільки у випадках, коли йдеться про тяжкі злочини. 

«У випадку Власенка жодних підстав немає, щоб його судила трійка. А те, що він державний службовець першого рангу також не грає ролі. По-перше, той злочин, що йому інкримінують, не належить до тяжких, а по-друге – обвинувачення взагалі безпідставне», – констатував юрист.

«Новий Погляд»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити