Схід + Захід

.

Прес-конференція

Зліва направо: керівник інформаційного відділу «Правого сектору» Борислав Береза, голова Українського юридичного товариства, правозахисник Олег Березюк, заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, українська телеведуча Марічка Падалко, екс-керівник управління зв'язків з громадськістю МВС України Володимир Поліщук, начальник департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Гриняк та екс-міністр внутрішніх справ України, лідер «Третьої української республіки» Юрій Луценко під час круглого столу в рамках проекту «Схід+Захід», ініційованого інформаційною агенцією УНІАН, телеканалом УНІАН-ТБ та Телевізійною службою новин каналу «1+1», в Києві, у середу, 2 квітня 2014 р.

Відомі політики, шановані громадські діячі та експерти, люди, яких поважають у різних куточках нашої держави, щотижня намагатимуться дійти консенсусу з вирішення гострих проблем і викликів, які стоять наразі перед українським суспільством.

Хто і як має охороняти спокій на наших вулицях? Чи повинні наразі герої Революції гідності складати зброю? Чи потрібна Україні законодавча двомовність? Якою має бути – якщо взагалі має бути – федералізація по-українськи? Яким чином в державі мають розподілятися кошти загального бюджету? З ким перспективніші партнерські стосунки України – з ЄС та США, чи з ТС та Росією?..

Щотижня півтори години у прямому ефірі люди, які мають власні рецепти вирішення суспільних та економічних проблем, що сьогодні розділяють суспільство, ділитимуться своїми думками та намагатимуться знайти шляхи об'єднання України і українців заради загального розвитку та доброго спільного майбутнього нашої держави.

Найближча тема дебатів:

Громадська безпека в Україні. Хто і яким чином буде охороняти спокій на українських вулицях? Якій ППС – патрульно-постовій службі - довіряють українці: МВС чи самооборони?

Сумні події останніх місяців в Україні продемонстрували, що для людей у формі наказ командирів – навіть злочинний – є важливішим за текст присяги, складаючи яку, правоохоронці присягаються саме народу України. Яким чином відбілити репутацію правоохоронних органів, знищену співпрацею міліціонерів з ті тушками, відвертими репресіями проти активістів і навіть знятими на відео катуваннями неозброєних громадян? Де знайти людей, для яких присяга і служіння народу будуть де-факто вищими за накази командирів та примхи чиновників?

Відповісти на ці питання, і дати прийнятні для всієї країни рецепти відновлення довіри до правоохоронців, запрошені учасники круглого столу «Схід+Захід»: мер Львова Андрій Садовий, заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, колишній міністр внутрішніх справ та політв'язень Юрій Луценко, повноважний представник Міністерства внутрішніх справ, колишній керівник прес-центру МВС Володмир Поліщук, народний депутат, один із керівників Партії Регіонів Борис Колєсніков, сотник самооборони Майдану Володимир Парасюк.

«УНІАН»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити