Щодо заяви американських адвокатів Володимира Щербаня

.

Надзвичайному і Повноважному Послу США в Україні
Вільяму Тейлору

 

Вельмишановний пане посол!

8 листопада 2006 року в приміщенні УНІАН відбулась прес-конференція американських адвокатів Володимира Щербаня, які заявили про те, що компанія Diligence провела розслідування пред’явлених пану Щербаню українськими правоохоронними органами обвинувачень і зробила висновок, що вони є безпідставними і носять політичний характер. Представник компанії Diligence Денис Трифонов стверджує, що таке розслідування ними проводилось на території України і США.

Американські адвокати також звинуватили українські правоохоронні органи у фальсифікації офіційних документів, на основі яких американські правоохоронці проводили затримання Володимира Щербаня на території США.

Враховуючи те, що посадових осіб українських правоохоронних органів було публічно звинувачено у вчиненні службових злочинів і вказано на причетність до цього Президента України Віктора Ющенка та Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка прошу перевірити заяви адвокатів Володимира Щербаня панів Джоела Магольніка, Дениса Трифонова, Хореа Мокану, Миколи Євдокименка і пані Джейн Московіц, а також дати правову оцінку щодо законності діяльності компанії Diligence на території України.

Інформацію про результати перевірки прошу оприлюднити у засобах масової інформації, оскільки звинувачення американських адвокатів носили публічний характер, що кидає тінь на українські правоохоронні органи та на вищих посадових осіб нашої держави.

Додаток: копія прес-релізу американських адвокатів на 11 аркушах.

Від імені Київського юридичного товариства
Голова Товариства
Олег Березюк

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити