Щодо щодо фактів порушення законодавства під час проведення виборів Київського міського голови

.

Заступнику Генерального прокурора України –
прокурору м. Києва
Присяжнюку В.С.

 

Шановний Василю Степановичу!

31 березня 2006 року та 5 квітня 2006 року Київське юридичне товариство через ЗМІ оприлюднило заяви щодо встановлення фактів порушення законодавства під час проведення виборів Київського міського голови. Ми повідомили номер телефону (251-17-35), за яким громадяни могли надавати інформацію щодо порушень виборчого законодавства, свідками яких вони були.

Також, я як голова Товариства, зробив телефонне звернення до киян (десять тисяч абонентів), у якому просив повідомити відомі їм факти протиправного впливу на волевиявлення виборців.

Протягом двох днів ми отримали майже 400 звернень, у яких кияни підтверджують те, що вибори Київського міського голови проводились із грубими порушеннями законодавства, які суттєво вплинули на результати виборів. Так, кандидат на посаду Київського міського голови Л.Черновецький, всупереч вимогам статті 6 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, міських рад та сільських, селищних міських голів» проводив агітацію, яка супроводжувалася масовою роздачею продуктових наборів та карток громадського помічника блоку Леоніда Черновецького. У цих картках містились обіцянки надання безкоштовних юридичних консультацій у громадських приймальнях блоку та отриманням адресної матеріальної допомоги.

Враховуючи вищевикладене, прошу перевірити зазначені факти і вжити передбачених законом заходів для забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України.

ДОДАТКИ:
Копія заяв КЮТ від 31 березня та 5 квітня 2006 р.
Копія договору №13/2006 про надання послуг сповіщення (телемаркетингу) від 5 квітня 2006 року з додатком №1 та текстом голосових файлів.
Копія картки громадського помічника блоку Леоніда Черновецького та копія листа громадянина Омельченка Володимира Тимофійовича, який був одним із тих, хто отримував аналогічні картки.
Копія запису звернень виборців (1диск СД-R 80).

З повагою

Голова громадської організації
«Київське юридичне товариство»
Олег Березюк

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити