Щодо незаконного рішення Київради про виділення земельної ділянки

.

Президенту України
В.А. Ющенку

 

Шановний Вікторе Андрійовичу!

До Товариства надійшло звернення мешканців Дарницького району м. Києва, в якому вони скаржаться на те, що згідно з рішенням Київради від 29.04.2004р. №237/1447 земельну ділянку у дворі між будинками на вул. А.Ахматової №41 та №43 надано під будівництво соціально-побутового комплексу.

Таке рішення суперечить чинному законодавству України та інтересам мешканців цих будинків. Зокрема, відповідно до ст.16 Закону України "Про планування і забудову території" та ст.3 Державних будівельних норм України земельна ділянка, відведена під забудову соціально-побутового комплексу, мала бути віднесена до прибудинкової території, на якій жителі прилеглих будинків планували висадити зелені насадження та побудувати дитячі майданчики.

Будівництво на цьому місці соціально-побутового комплексу із супермаркетом та паркінгом на 200 машиномісць призведе до порушення санітарно-екологічних норм та погіршення стану здоров'я жителів прилеглих будинків.

Звернення громадян до голови Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації Миколи Кирилюка з проханням про врегулювання конфліктної ситуації було проігноровано , що призвело до загострення протистояння між мешканцями району та забудовниками. Вважаємо, що така бездіяльність посадових осіб Дарницького району підриває довіру наших громадян до державної влади та Президента України як гаранта дотримання Конституції та Законів України.

Враховуючи вищевикладене, з метою врегулювання конфліктної ситуації та забезпечення правопорядку у місті , прошу дати доручення відповідним органам державної влади вжити передбачених законом заходів для недопущення незаконного будівництва вищезгаданого соціально-побутового комплексу та забезпечення дотримання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

ДОДАТКИ
Копії підписів громадян на 4-х аркушах.
Копія відповіді Дарницької у м. Києві районної державної адміністрації мешканцям району.
Копія відповіді юридичної компанії «Ю.Ф.» мешканцям Дарницького району м. Києва.

З повагою

Голова Українського юридичного товариства
Олег Березюк

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити