Семінар на тему: «Офшорні компанії для українського бізнесу»

.

Офшорні компанії для українського бізнесу24 травня в Бізнес-школі МІМ-Київ пройшов семінар, присвячений темі нерезидентних компаній, зокрема, інструментам планування податків та захисту активів приватних осіб.

В рамках семінару учасники отримали повноцінний майстер-клас з використання офшорів для українських компаній. Спікери почали з загального огляду структур, які найвигідніше застосовувати українським підприємцям та приватним особам. Після чого розповіли про  інструменти англійського законодавства, які допомагають виключити можливість подвійного оподаткування. І, нарешті, розкрили нюанси вітчизняного законодавства, важливі при структуруванні активів за допомогою нерезидентних компаній. Зокрема, вказали на обмеження щодо отримання індивідуальної ліцензії НБУ.

За словами Тетяни Балабанової, директора Apollo Group, одним з кращих механізмів захисту особистих активів в умовах українських реалій є заснування приватних фондів у офшорних юрисдикціях. Однією з таких юрисдикцій є Сейшельські Острови, законодавство яких гарантує високу конфіденційність інформації щодо діяльності приватних фондів.

У свою чергу, Ірина Педь, податковий експерт та директор програми PMD «Управління фінансами» в МІМ-Київ, розповіла про труднощі, які чекають на засновників нерезидентних компаній. «І хоча такі схеми захисту активів у нас працюють, головною запорукою їхньої дієвості є відсутність механізму обміну інформації між Україною та іноземними державами (зокрема Сейшелами)» – зауважила пані Педь. І бути впевненим у тому, що конфіденційність вашої інформації зберігатиметься завжди  – досить ризиковано.

Тож при оформленні нерезидентної компанії краще звернутися за допомогою до перевіреної юрисдикції, щоб економія на початку не призвела до великих втрат наприкінці – порадив Олександр Ковтонюк, директор INTAX GROUP.

Наприкінці зустрічі Світлана Трофимчук, адвокат й партнер «С.Т. Партнерс», нагадала про кримінальну відповідальність за ухилення від сплати податків, до якого державна податкова служба України зараховує певні схеми «оптимізації» оподаткування. Тож хоч як привабливо не виглядали операції з нерезидентними, в т.ч. офшорними, компаніями, фахівці «С.Т. Партнерс» рекомендують ретельно підходити до їх застосування в податковому плануванні, враховуючи не лише переваги законодавства обраних для цих цілей держав, а й ризики та обмеження, передбачені нормативно-правовими актами України.

Спікери та модератори:

Тетяна Балабанова – директор Apollo Group: Сейшельські Острови – Великобританія – Кіпр – Росія – Україна. Ірина Педь – доцент кафедри бізнес-адміністрування, директор програми PMD «Управління фінансами» в МІМ-Київ, доктор економічних наук. Світлана Трофимчук – партнер «С.Т. Партнерс», адвокат. Олександр Ковтонюк – директор INTAX GROUP.

Довідка про організаторів:

МІМ-Київ – бізнес-школа, що реалізує освітні програми для власників та керуючих компаній (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані й корпоративні програми. Apollo Group – провайдер корпоративних та фінансових послуг, що спеціалізується на реєстрації та управлінні компаніями, фондами й трастами. «С.Т. Партнерс» – адвокатське об’єднання, що здійснює юридичний супровід бізнес-процесів компаній.

«МІМ-Київ»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити