Розшук Інтерполом Дмитра Яроша – політична, а не юридична акція, – юрист

.

Ярош Дмитро АнатолійовичПісля того, що Росія наробила, її ніхто більше сприймати серйозно і об’єктивно не буде. Розшукуючи Дмитра Яроша, вона проводить політичну акцію, а не юридичну. Про це «Погляду» розповів голова Українського юридичного товариства Олег Березюк, коментуючи оголошення лідера «Правого сектору» у розшук Інтерполом.

Якщо людину розшукує Інтерпол, то це означає, що в будь-якій країні світу, яка має підписану угоду з Інтерполом, його можуть знайти і відправити в країну, яка замовила цю справу, пояснює фахівець.

«Після того, що наробила Росія її вже ніхто сприймати серйозно не буде. Та й про об’єктивність російської сторони сьогодні говорити недоречно. Це політична акція і правових підстав для порушення цієї справи в Росії вона немає», - вважає Олег Березюк.

Та й для «Правого сектору» правових наслідків це не несе. Оскільки діяльність партії може бути припинена виключно через суд тільки тоді, коли її дії суперечать Конституції України як у випадку з КПУ.

Нагадаємо, на вимогу російських правоохоронних органів Інтерпол оголосив у розшук Дмитра Яроша за публічні заклики до здійснення терористичної діяльності.

«Новий Погляд»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити