Росія прагне дестабілізації в Україні та зриву президентських виборів 25 травня – експерт

.

Березюк Олег ВалерійовичРосійська Федерація, підтримуючи курс самопроголошеної кримської влади на відрив від України, насправді має на меті дестабілізацію ситуації в нашій державі і, зокрема, зрив президентських виборів, оскільки не бачить лояльних кандидатів.

Таку думку в коментарі Укрінформу висловив голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.

"Я абсолютно переконаний у тому, що Росія не збирається забирати Крим. Вони хочуть лише дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, щоб зірвати президентські вибори, тому що Путін не має на сьогодні лояльного до себе кандидата у президенти України", - сказав Березюк.

На його думку, В.Янукович, якого Путін підтримував на минулих президентських виборах, не має жодного шансу повернутися в політику, бо спершу мусить відповісти по закону за те, що ним було зроблено в Україні.

Експерт припустив: якщо Росія все ж таки ухвалить рішення щодо включення Криму до складу РФ, то в неї виникнуть дуже великі проблеми.

"По-перше, Крим дотаційний, його треба буде фінансувати, а це гроші державного бюджету. По-друге, у разі анексії Криму Україна не підтримуватиме з Росією жодних стосунків, у тому числі економічних, а тоді для Криму треба окремо заводити воду, газ, електроенергію - це буде колапс", - вважає Березюк.

Він також спрогнозував, що Росія не намагатиметься силою захопити материкову Україну, бо для дестабілізації обстановки в нашій державі і зриву президентських виборів 25 травня їй "достатньо Криму".

"Якщо президентські вибори відбудуться без Криму, завжди можна буде поставити під сумнів їх легітимність. Тому я вважаю, що це зроблено тільки з однією метою - зірвати вибори і делегітимізувати українську владу", - резюмував експерт.

Як відомо, організатори псевдореферендуму в Криму заявили, що 96,77% жителів Криму підтримали приєднання півострова до Росії.

Верховна Рада АРК 17 березня 2014 року прийняла постанову "Про незалежність Криму", якою проголосила Крим незалежною суверенною державою - Республікою Крим, а також попросила Росію прийняти Республіку Крим до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації зі статусом республіки.

Підготувала Надія Юрченко.

«Укрінформ»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити