Робота Національного антикорупційного бюро: погляд правників

.

КИЇВ – 4 березня 2015 року. Асоціація правників України (АПУ) провела зустріч для обговорення перспектив роботи Національного антикорупційного бюро та знайомства з двома кандидатами на посаду його голови – адвокатом та правозахисником Олегом Березюком та директором Департаменту правової та законопроектної роботи Міністерства аграрної політики Ігорем Чудовським.

Робота Національного антикорупційного бюро: погляд правників

На початку засідання голова Відділення АПУ у м. Києві Сергій Гребенюк, радник ЮБ «Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і Партнери» анонсував серію зустрічей з приводу роботи правоохоронних органів, та перспектив їх реформування. «Наша мета - донести думку практикуючих юристів щодо реформ і проблем ,які виникають на практиці», - зазначив Сергій Гребенюк, виступаючи у якості модератора заходу.  

Учасників зустрічі цікавили пріоритети кандидатів у разі їх обрання на посаду голови бюро, практичні питання діяльності бюро, зокрема, процедури проходження відбору кандидатів, тощо.

Виступаючи з усією відвертістю, Ігор Чудовський розповів про перипетії свого життя, про вимушений переїзд з Луганська та подякував колегам за допомогу у тяжкий час. За його словами, конкурс проходить відкрито, а подача документів було доволі простою - у результаті претендентів  не бракувало. У разі обрання очільником бюро адвокат збирається працювати чесно і відкрито, продовжуватиме боротьбу з корупцією, підтверджуючи свою репутацію серед колег як принципового та прямолінійного фахівця.   

У свою чергу, Олег Березюк, у випадку обрання на посаду очільника Національного антикорупційного бюро, планує розпочати з основ: формування фахової професійної команди, організацію матеріально-технічного забезпечення та визначення конкретних напрямів та принципів роботи.

Власне, адвокати увійшли до першої десятки претендентів у другому турі конкурсу з 176 учасників, які виявили бажання очолити цей орган. Бажаємо колегам успіху в наступному турі!

Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, адвокат Юрій Михальський

Голова Відділення Асоціації правників України у м. Києві Сергій Гребенюк

Директор Департаменту правової та законопроектної роботи Міністерства аграрної політики Ігор Чудовський

Робота Національного антикорупційного бюро: погляд правників

Робота Національного антикорупційного бюро: погляд правників

«Асоціація правників України»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити