РФ застосовуватиме репресії до українських громадян у Криму – правозахисник

.

СолдатиФормально на території Криму діятимуть закони РФ, але щодо ураїнських громадян будуть репресії, а не відношення як до іноземців. Про це під час прес-конференції за результатами діяльності Комісії щодо подій у Криму сказав правозахисник Олег Березюк, передає кореспондент УНН.

"Ті, хто не захоче стати громадянином Росії будуть мати статус іноземців. Проте це лише теоретично. Практично ж наших громадян, які не захочуть стати громадянами РФ будуть силоміць змушувати покидати Крим. Будуть репресії. Адже Росія ніколи недотримуватиметься ніяких договорів. Про це ще казав Бісмарк, що будь-який договір з Росією не вартий паперу, на якому він підписаний. Тому питання в першу чергу до Прем'єра та в.о. президента України щодо вирішення таких питань, щоб силами спецслужб або виводити наших громадян з Криму або посилювати їхню безпеку. Бо Крим вже є гарячою точкою і його незалежність окрім РФ ніким не буде визнана. Тому кожен громадянин має сам для себе вирішити питання залишатися чи виїжджати",- сказав він. 

Нагадаємо, вчора представники самопроголошеної держави Крим підписали Угоду про входження до РФ. Зазначимо, 17 березня парламент Криму визнав результати “референдуму”, проголосив Крим незалежною суверенною державою та націоналізував усе майно, що належить українській державі. Як відомо, цей референдум не визнається ані офіційним Києвом, ані світовою спільнотою.

Зазначимо, вчора у Сімферополі на міському кладовищі “Абдал” поховали 38-річного кримського татарина Решата Аметова, якого закатували невідомі.

Додамо також, на кримських татар, котрі мешкають у містах, почався тиск та лунають масові погрози з боку російськомовного населення Криму.

Юрій Божко

«УНН»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити