Програма міжнародного ділового співробітництва «Україна-Грузія»

.

Українське юридичне товариство за сприяння Посольства Грузії в Україні реалізовує програму міжнародного ділового співробітництва «Україна-Грузія»

Мета: Сприяння розвиткові міжнародних ділових відносин, ознайомлення українських підприємців з умовами ведення бізнесу на території Грузії, встановлення контактів з потенційними діловими партнерами, визначення перспектив збуту українських товарів і послуг на ринках країн Закавказзя, Близького Сходу та Середньої Азії.

Коротка довідка:

Грузія – країна в Закавказькому регіоні.

Столиця – Тбілісі.

Населення – 3 729 500 чол.

Площа – 69, 700 кв.км, до складу Грузії входять АР Аджарія та тимчасово окуповані Абхазія і Південна Осетія.

Клімат – в Колхідській долині і на Чорноморському узбережжі клімат субтропічний, в гірських районах – континентальний.

Релігія – переважна більшість грузин є прихожанами Грузинської православної церкви (65%), 11% сповідують іслам.

Грошова одиниця – ларі (1 ларі – 0, 43 долара США)

Економіка:

Грузія – індустріально-аграрна країна. У причорноморських районах Грузії вирощують лавровий лист, чай, цитрусові. В східних регіонах основними с/г культурами є виноград, фрукти, овочі та зернові (пшениця, ячмінь, кукурудза). Головними галузями тваринництва є скотарство, вівчарство, свинарство і птахівництво.

Розвиненими галузями промисловості є легка, машинобудівна і хімічна. В Грузії великі поклади марганцевих руд, є кам’яне вугілля та руди кольорових металів. Значні запаси водних ресурсів сприяють розвиткові гідроенергетики.

Грузія займає вигідне географічне розташування, що може сприяти розвиткові торгових відносин між країнами Європи та Азії. На чорноморському узбережжі Грузії є два великі торгові порти – Батумі і Поті. В районі Поті функціонує вільна індустріальна зона (www.potifreezone.ge).

Сприятливий інвестиційний клімат (www.investinbatumi.ge, www.doingbusiness.org) та низький рівень корупції (www.transparency.org) дає підстави стверджувати, що Грузія є перспективною країною для розвитку підприємницької діяльності.

Програма міжнародного ділового співробітництва "Україна-Грузія"

Пріоритетні напрямки розвитку україно-грузинських  ділових відносин:

Одним із пріоритетних напрямків є туризм, сільське господарство, а також розширення співробітництва в рамках міжнародного транспортного коридору ТРАСЕКА та проекту комбінованих перевезень між Балтійським і Каспійським морем «Вікінг».

За прогнозами фахівців, українські підприємства мають значні можливості для поставок на грузинський ринок електро-технічного обладнання, продукції фармацевтичної галузі, пшениці, цукру, виробів із сталі та заліза, обладнання для залізниць.

Українські компанії можуть брати участь у будівництві автомобільних та залізничних шляхів, а також реалізації проектів з реконструкції і будівництва ГЕС і ТЕС, в тому числі шляхом постачання окремих видів обладнання та устаткування.

Враховуючи наявний в Україні значний науковий потенціал перспективною є і сфера науково-технічного співробітництва.

Телефон для довідок: +38 (067) 232-23-81

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити