Презентація Українсько-Арабської Ділової Ради

.

 

В Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» 14 грудня 2016 року о 12:00 відбудбулася презентація Українсько-Арабської Ділової Ради, де були висвітлені основні напрямки діяльності організації щодо розвитку співробітництва та активізації торгово-економічних відносин між Україною та Арабськими країнами.

Окремо було звернуто увагу на особливості ісламської економіки та права, а також основні засади здійснення підприємницької діяльності в Україні.

Участь у презентації взяли представники Адміністрації Президента України, Уряду України, Верховної Ради України, дипломатичних представництв арабських країн в Україні, а також лідери провідних галузей бізнесу України та країн Арабського Сходу.

Організатор:  Українсько-Арабська Ділова Рада.

У заході взяли участь: Шейх Імад Абу Алруб - президент УАДР, Олег Березюк - віце-президент УАДР, Валерій Кондратюк - заступник голови адміністрації Президента України, Максим Стріха - заступник Міністра освіти і науки України, Валерій Карпунцов - народний депутат України, Роберт Горварт - народний депутат України, Пан Джудія Алхазал - Надзвичайний і Повноважний Посол Саудівської Аравії в Україні, Пан Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа - Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Катар в Україні, Пан Бакір Ахмед Азіз - Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні, представники дипломатичного корпусу арабських країн, представники ділових кіл України та країн Арабського Сходу.

Українсько-Арабська Ділова Рада

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували Українсько-арабську ділову раду

Українсько-арабську ділову раду (УАДР) для залучення інвесторів в Україну презентували в Укрінформі.

Про це повідомляє кореспондент агентства.

"Після  успішних візитів арабських інвесторів  ми створили добрий зв'язок між державним та приватним сектором в Україні та арабських державах. Українсько-арабська ділова рада створена для залучення інвесторів в Україну. Ця громадська організація є неприбутковою, членами якої  будуть представники уряду, представники дипломатичних кіл та керівники українських та арабських  провідних галузей бізнесу", - сказав    президент УАДР Шейх Емад Абу Алруб.

Він зазначив, що його організація має створити безпечне середовище для  інвесторів шляхом ознайомлення їх із законодавством України та сферами бізнесу, які зацікавлять інвесторів, налагодження співпраці між країнами.

"Причина інвестиційної слабкості - неознайомленісь з Україною, недостача реклами, складнощі деяких законів і наявність  хабарництва і корупції у судовій системі . Україні потрібно забезпечити безпечні умови і повагу до інвесторів", - зауважив  Шейх Емад Абу Алруб.

Відео з прес-конференції:

«Укрінформ»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити