Прес-конференція: «Звернення правозахисників та підприємців до Міхеіла Саакашвілі про зупинку рейдерства на Одещині»

.

14 липня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: «Звернення правозахисників та підприємців до Міхеіла Саакашвілі про зупинку рейдерства на Одещині». (Зала 1)

Організатори: Укрінформ, Українське юридичне товариство.

Учасники:

Олег Березюк, правозахисник, голова Українського юридичного товариства;

Сергій Кравченко, правозахисник (Одеса);

Олег Ганчев, заступник голови Громадської Ради при головному управлінні ДФС в Одеській області.

Ігор Курилко, адвокат малого підприємства «АТМ».

Олег Березюк: правозахисник, голова Українського юридичного товариства Ігор Курилко: адвокат малого підприємства "АТМ" Сергій Кравченко: правозахисник Олег Ганчев: заступник голови Громадської Ради при головному управлінні ДФС в Одеській області

Коротко. Підприємці звертаються до громадськості і безпосередньо до губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі з проханням наведення правового порядку на Одещині, забезпечення рівних правил ведення господарської діяльності і активній позиції влади у вирішенні питань бізнесу як у регіоні, так і України в цілому.

Підсумкові матеріали:

Підприємці поскаржилися Саакашвілі на посадовців Одеської міськради

Представники підприємства АТМ під час брифінгу в Києві звернулися до губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі за скаргою на дії Одеської міськради.

Відповідну заяву під час прес-конференції в Укрінформі зробили адвокат підприємства Ігор Курилко і правозахисник, голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.

«Ми звертаємося до губернатора Одеської області Саакашвілі, який відповідає за дотримання законодавства на території, з проханням створити спеціальну групу з розслідування зловживань посадовцями Одеської міськради. Ми просимо, щоб до робочої групи увійшли співробітники міліції, прокуратури та бізнесу», - сказав Березюк.

У свою чергу адвокат Курилко розповів, що підприємство з 1999 р. орендувало у місті комунальне приміщення, законно вклало у його ремонт понад півтора мільйона гривень. Але після того, як Одеська міськрада у 2014 році скасувала свій же дозвіл на викуп приміщення, господарський суд Одеської області ухвалив рішення про виселення підприємства.

Адвокат заявив, що підприємство публічно просить захисту та незалежного розслідування даної ситуації.

Відео з прес-конференції:

«Укрінформ»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити