Права податківців та обов’язки підприємців: третій податковий семінар у МІМ-Київ

.

МІМ – Київ6 квітня 2011 року Бізнес-школа МІМ – Київ провела третій семінар серії «Податковий апдейт. Робота в умовах нового оподаткування». Темою зустрічі стали взаємовідносини платника податків та органів податкової служби. А головним питанням – «Чого слід чекати платнику податків  від нового Податкового кодексу України?». 

 

«Головною новиною для платників податків є право податківців на здійснення фактичних перевірок без попередження» - зазначив під час семінару Сергій Тюрін, партнер адвокатського об’єднання "С.Т.Партнерс" та член Асоціації правників України. А позапланова перевірка, за словами Сергія, відтепер здійснюється без письмового  попередження.. У свою чергу  Світлана Трофимчук, партнер "С.Т.Партнерс", член Асоціації правників України та громадської організації «Українське юридичне товариство» вказала на важливі зміни в процедурах  адміністративного й судового оскарження. Зокрема, Світлана поінформувала про скасування «податкового компромісу»: відтепер податкова інспекція не зацікавлена задовольнити частину скарги платника, за умови , коли останній погодиться з рештою податкових зобов’язань. Тоді як раніше такий компроміс міг привести до швидшого погашення податкового зобов’язання (без довготривалого судового процесу). Під час семінару спікери говорили про нові приводи для планових перевірок, а також про збільшення суми штрафів для підприємців. Як зауважила  Ірина Педь, директор програми PMD «Управління фінансами» в МІМ-Київ та доцент кафедри бізнес-адміністрування: «Відтепер кожен підприємець має бути готовим до того, що перевірка може прийти кожного дня». Тож варто заздалегідь підготуватися до «прийому гостей» і ретельно продумати «логістику» контактування співробітників підприємства з податковими інспекторами, які прибули на перевірку. 

Довідка про спікерів: 

Ірина Педь - доцент кафедри бізнес-адміністрування, директор програми PMD «Управління фінансами» в МІМ-Київ, експерт судово-економічної експертизи. Автор понад 80 публікацій з проблем оподаткування та фінансового ринку, в тому числі й навчальних посібників. Головний спікер та ідеолог семінарів «Податковий апдейт».

Сергій Тюрін – адвокат, партнер адвокатського об’єднання "С.Т.Партнерс", член Асоціації правників України. Неодноразово зазначений в списку 100 рекомендованих юристів в Україні (юридичний довідник LexQuorum). Визнаний одним з п’яти провідних юристів у сфері корпоративного права (англомовний довідник The Ukrainian Law Firms, 2008 р.).

Світлана Трофимчук – адвокат, партнер адвокатського об’єднання "С.Т.Партнерс", членом Ради відділення АПУ у місті Києві та членом Асоціації адвокатів України та громадської організації “Українське юридичне товариство”. Фахівець з кримінального права, зокрема в питаннях захисту інтересів у кримінальних справах зі злочинів у галузях економіки та управління. Автор низки публікацій з питань податкового законодавства.

Довідка про захід:
Семінари серії «Податковий апдейт» проходять в рамках циклу «Alumni update» - поновлення знань випускників МІМ-Київ.  Заходи присвячені темі змін в умовах оподаткування підприємств. Учасники семінарів – слухачі та випускники МІМ-Київ різних років, а також ключові працівники їхніх компаній. Спікери - викладачі бізнес-школи та запрошені експерти.

«MBA Strategy»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити