Повідомлення про злочин у справі Ткача В.Ю.

.

28 травня 2013 року суддею Бориспільського міськрайонного суду Київської області Саган В.М. у справі № 3/359/1541/2013 винесено постанову про притягнення громадянина Ткача Владислава Юрійовича, 29.01.1990 р/н, до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпПАП, з призначенням покарання у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.

Обставини цієї справи наступні. У громадянина Ткача В.Ю. не було жодних документів, які посвідчували його особу, лише фальшивий паспорт на ім’я громадянина іноземної держави. Звернення до консульської установи України в країні перебування з проханням про допомогу залишилось без відповіді. Перебуваючи в чужий країні без документів і засобів до існування, громадянин Ткач В.Ю. на останні гроші придбав квитка і повернувся в Україну, де і був затриманий прикордонниками аеропорту Бориспіль за спробу незаконного перетину кордону.

Незважаючи на те, що ст. 61 Конституції України забороняє два рази притягати особу до юридичної відповідальності за одне і те саме правопорушення, співробітники Бориспільської міліції незаконно порушили проти громадянина Ткача В.Ю. кримінальну справу за ч. 4 ст. 358 КК України.

Кримінальну справу проти громадянина Ткача В.Ю. розглянув Бориспільській міськрайонний суд Київської області і суддя Левченко А.В. виніс громадянину Ткачу В.Ю. обвинувальний вирок за ч.4 ст. 358 і присудив 510 грн. штрафу.

У зв'язку з цим голова Українського юридичного товариства Олег Березюк звернувся до Генерального Прокурора України з вимогою вжити передбачених законом заходів для відновлення законності у справі громадянина Ткача В.Ю., а також притягнути до відповідальності співробітників міліції, прокуратури і суду винних у незаконному притягненні до кримінальної відповідальності та засудженні громадянина Ткача В.Ю. Наводимо текст зазначеного звернення.

Повідомлення про злочин у справі Ткача В.Ю.

 

Повідомлення про злочин у справі Ткача В.Ю.

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити