«Новий курс України» дасть розуміння тих викликів і проблем, які нині стоять перед українцями

.

Олег Березюк

Перед Україною нині багато викликів. Ініційований лідером «Батьківщини», Юлією Тимошенко Всеукраїнський форум «Новий курс України», на якому зібралися експерти, дозволить, як мінімум, артикулювати ті проблеми, які нині перед нами стоять.

Про це у коментарі INTV перед початком форуму, сказав Олег Березюкголова ГО «Українське юридичне товариство».

«Сьогодні ті проблеми, які є в Україні, вони є характерні для всього світового співтовариства. Це і війни, які потрібно припиняти, а як - ніхто не знає. Це і проблеми у сфері держуправління. Коли ми говоримо, що у нас там недосконала виборча система, що у нас є корупція - недосконала виборча система і корупція є у всьому світі. Але однозначних відповідей на ці виклики немає (...) Це і проблеми міжнародних відносин, тому що ми живемо у глобальному світі і ми один від одного нині залежимо. Світ став меншим, тому ми повинні рахуватися», - зазначив він.

Правник також звернув увагу на ті проблеми, які нині найбільш актуальні для українців.

«Проблеми державного управління: неефективна система держаного управління створює проблеми абсолютно всім, починаючи від президента і закінчуючи рядовим громадянином. Правові проблеми: коли ми говоримо, що парламент за одну сесію приймає сім тисяч змін і доповнень до законів - це катастрофа, вони працювати не будуть. Коли ми говоримо про те, що для того аби подолати корупцію нам треба понастворювати нових правоохоронних органів і нових судів - ну це абсолютно несерйозна розмова. Чим більше у нас буде правоохоронних органів, чим більше у нас буде суб'єктів боротьби з корупцією, тим більше буде хаосу», - зауважив О. Березюк.

На його думку, українські партнери, на жаль, самі не завжди розуміють, які будуть наслідки від того, що вони пропонують.

Тому для цього потрібна серйозна дискусія на фаховому рівні і не тільки в Україні. Для цього ж слід, окрім українських, тісно спілкуватися і з закордонними експертами, вважає голова ГО «Українське юридичне товариство». 

«INTVua»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити