Нові книги для юристів

.

До уваги юристів! Нещодавно вийшли друком дві книги, які не можна пропустити!

Перша книга – «Школа адвокатури. Керівництво з ведення цивільних і кримінальних справ» (Переклад з англійської П.Сергеїча. СПб., Сенатська типографія., 1911 р.). Передмову до видання написав Зейкан Ярослав Павлович.

Школа адвокатури

Видатний англійський адвокат-практик 19 століття Ріхард Гарріс, що мав величезний досвід ведення захисту на судових процесах, став автором першого в історії європейської юридичної освіти підручника практичної адвокатури.

У книзі розглянуті всі етапи ведення процесу, різні психологічні типи допитуваних, приклади справ і їх ведення, розповідається про нетривіальні випадки у адвокатській практиці, а також дані рекомендації з мистецтва захисту в суді. Книга орієнтована як на адвокатів-початківців, так і на практикуючих адвокатів, оскільки пропонує звід правил успішного ведення цивільних і кримінальних справ.

Друга книга – «Настільна книга детектива, прокурора, судді. Коментар Антикорупційного законодавства» за редакцією М.І.Хавронюка.

Настільна книга детектива, прокурора, судді. Коментар Антикорупційного законодавства

Настільна книга є науково-практичним коментарем Закону «Про запобігання корупції» антикорупційних положень Кримінального і Кримінального процесуального кодексів України, а також Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Розрахована насамперед на суддів і прокурорів, детективів Національного антикорупційного бюро України, а також адвокатів, посадових і службових осіб органів Національної поліції, Служби безпеки, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Державної фіскальної служби, Державної служби фінансового моніторингу, Державної аудиторської служби України та ін. Також може бути корисною для студентів і слухачів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за напрямом підготовки «правознавство», аспірантів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів, науковців.

Праця підготовлена фахівцями ЦППР (Микола Хавронюк, Олександр Банчук, Дмитро Калмиков) у співпраці з провідними фахівцями у сфері кримінального (Олександр Дудоров, В'ячеслав Навроцький, Костянтин Задоя) та кримінально-процесуального права (Леонід Лобойко, Руслан Шехавцов).

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити