Напередодні Нового року Христинівська районна бібліотека отримала рідкісні книги

.

Христинівська районна бібліотека30 грудня до Христинівської районної бібліотеки завітали гості – голова Українського юридичного товариства з м. Київ Олег Березюк та депутат Христинівської районної ради Валерій Костюк, які подарували бібліотеці кілька десятків дефіцитних книг з історії, політики, економіки, права, української і іноземної мови – англійської та італійської, які виходили обмеженими тиражами та їх непросто відшукати не лише на полицях книжкових магазинів, а і в більшості бібліотек. Частина привезених книг – з автографами авторів, які є друзями та знайомими Олега Березюка.

Директор бібліотеки Раїса Шумовська, подякувавши за такий щедрий подарунок, провела для гостей невелику екскурсію по музейних куточках бібліотеки, в яких представлені твори та особисті речі письменників і поетів-христинівчан та вихідців з Христинівщини і в комп’ютерному центрі.

– Ми надзвичайно вдячні за такий щедрий подарунок, – не стримує емоцій директор бібліотеки Раїса Шумовська. – Окрім Соломії Зінчук (в липні 2010) року, книг в такій кількості нам вже кільканадцять останніх років ніхто не дарував. Зазвичай – одну-дві. Часто дарують книги читачі. Але нерідко трапляється так, що дарують книги, які в нас уже є. Дуже не вистачає сучасної літератури. Але стільки таких книг, як нам сьогодні подарували, за свої кошти ми ні сьогодні, ні найближчим часом не змогли б придбати.

Олег Березюк в Христинівській районній бібліотеці

Христинівська районна бібліотека

Олег Березюк в Христинівській районній бібліотеці

Олег Березюк в Христинівській районній бібліотеці

Олег Березюк в Христинівській районній бібліотеці

Христинівська районна бібліотека

«Провінційне містечко»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити