Нам не потрібний Гаазький трибунал, у нас достатньо своїх правоохоронних органів, щоб судити злочинців, – юрист

.

Нам не потрібний Гаазький трибунал, у нас достатньо своїх правоохоронних органів, щоб судити злочинців, – юрист

Україна має достатню правову базу, аби судити злочинців, а Гаазький трибунал виконує лише допоміжну функцію. Тому уряду потрібно, насамперед, своїми силами спіймати винних і належним чином організувати оборону нашої держави. Таку думку висловив «Погляду» голова Українського юридичного товариства Олег Березюк

«Нам не потрібний Гаазький трибунал, у нас достатньо своїх правоохоронних органів для того, щоб судити цих злочинців тут. Гаазький трибунал займається тільки тими злочинцями, яких країна з тієї чи іншої причини не може впіймати і виконує в даному випадку тільки допоміжну функцію. Тому нашому уряду потрібно потурбуватися про те, щоб своїми силами спіймати винних в терактах», - сказав Олег Березюк

Як зазначив юрист, Україна має достатню правову базу, яка дає можливість нашим правоохоронним органам судити злочинців. 

«Коли ми говоримо про Маріуполь, то потрібно розуміти, що там не було терористичного акту, це був акт збройної агресії проти України, і ці речі треба називати своїми іменами. Тому потрібно вводити воєнний стан в Донецькій і Луганській областях та організувати належну оборону нашої держави, а не говорити про тероризм», – сказав Олег Березок.

«Звернення до Гаазького трибуналу – це неправильний підхід в принципі. А відносно тих людей, які здійснюють терористичні акти на території України, то якщо ці люди знаходяться на нашій території, наша влада повинна контролювати цю територію і власними силами забезпечувати безпеку», - підсумував Олег Березюк.

Як повідомляв «Погляд», Рада національної безпеки і оборони доручила уряду розпочати процедуру звернення в Гаазький трибунал щодо злочинів проти людяності, скоєних терористами.

«Новий Погляд»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити