«Нафтогаз» усувають від закупівлі газу на користь Курченка і Фірташа – юрист

.

Олег Березюк, Олег Канівець, Станіслав Батрин

У Верховну раду подано законопроект, який повісить борги НАК «Нафтогаз України» на державний бюджет України а саму компанію прагнуть усунути від закупівлі газу, що означає фактичну ліквідацію підприємства. Про це сьогодні, 11 червня, під час прес-конференції повідомив Станіслав Батрин, юрист, автор позову до уряду з вимогою розірвати газові угоди з Росією.

«Країну ведуть до дефолту. Ми знаємо з офіційних джерел, що НАК «Нафтогаз» отримала позику для погашення заборгованості перед ВАТ «Газпром». Вже сьогодні немає чим платити за газовими зобов’язаннями. Тобто, «Нафтогаз» заганяють у борги. Поки вся країна спостерігає за подіями у Врадіївці, в парламенті зареєстровано законопроект, яким пропонується, щоб держава брала на себе відповідальність за борги «Нафтогазу». Це аналогія зі справою ЄЕСУ, коли з держави стягнули 3 млрд грн боргів приватної компанії», – сказав він.

За словами юриста, з відкритих джерел, зокрема, зі ЗМІ, відомо, що до процесу закупівлі газу напряму у «Газпрому» вводять групу Курченка і уже введена компанія Фірташа.

«Бойко заявляє, що не зашкодить інтересам «Нафтогазу», якщо хтось інший буде закуповувати і реалізовувати газ. Я думаю, «Нафтогаз» має бути максимально прибутковим підприємством, а вони ведуть до того, що хочуть її знищити і передати право закупівлі газу зовсім не НАК. Їх мета, – щоб за боги «Нафтогазу» платили ми, а закупівлю передати компаніям Фірташа і Курченка. Вони, побоявшись реакції суспільства, не пішли на передачу ГТС Росії, проте, придумали такого собі троянського коня у вигляд ліквідації «Нафтогазу», – додав Станіслав Батрин.

Він також запевнив, що не підтримує жодну політичну силу, не захищає ні екс-прем’єра Юлію Тимошенко, ні інших зацікавлених осіб.

«Гал-інфо»

Голова Українського юридичного товариства Олег Березюк примушує уряд України розірвати антидержавні угоди з Росією у міжнародному арбітражному суді в Стокгольмі. Уряд Азарова також відповідальний за продовження антидержавних газових контрактів, які шкодять національним інтересам України та її громадян.

Юрист Станіслав Батрин превентивно попередив усіх агресивних прихильників монопольної газової угоди і гіпотетичних майстрів-послідовників «справи адвоката Магнітського», що ЄС і США знатимуть про погрози українським правозахисникам, які через суд вимагають розірвання Україною кабального договору з Росією.

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити