На уряд подали до суду за нерозірвання газового контракту Тимошенко

.

Директор юридичної компанії Lions Litigate, к.ю.н. Станіслав Батрин подав до суду на Кабмін та Фонд держмайна щодо визнання недійсними контрактів на поставку газу від 19 січня 2009 року між "Газпром" та "Нафтогазом".

Він вимагає зобов'язати уряд скликати позачергові загальні збори акціонерів НАК "Нафтогаз України" розірвати контракт від 19 січня 2009 року на поставку газу та про обсяги і умови транзиту природного газу через територію України на період з 2009 року по 2019 рік.

Батрин наголосив, що газові угоди від 19 січня 2009 року укладені не між Україною та Росією, а між "Газпромом" та "Нафтогазом", як самостійними господарюючими суб'єктами.

"Це також означає, що якщо президент України самостійно вирішує питання про ініціювання перегляду газових угод, то він перевищує владні повноваження з наслідком, подібним до наслідків у справі Тимошенко", - зазначив він.

Нагадаємо, Україна сподівається знайти компроміс з Росією щодо зниження ціни на газ. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович під час прямого ефіру програми "Діалог з країною".

«Телеканал новин «24»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити