Микола Наконечний: жоден тиск не змусить мене знятися із виборів

.

У вівторок, 9 жовтня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему: «Фальсифікація виборів і тиск на кандидата в народні депутати України Миколу Наконечного у виборчому окрузі № 200». Учасники: кандидат у народні депутати України від політичної партії «Єдиний центр» Микола Наконечний; довірена особа кандидата в народні депутати України Миколи Наконечного Валерій Костюк; голова Українського юридичного товариства, кандидат у народні депутати України від політичної партії «Українська національна асамблея» Олег Березок.

Кандидат у народні депутати України від Єдиного Центру по виборчому округу № 200, міський голова Христинівки Микола Наконечний заявив про грубе порушення виборчого законодавства на його окрузі з боку провладного кандидата Антона Яценка. Представниками виборчого штабу єдиноцентриста зафіксовано на відео факти прямого підкупу виборців з боку його опонента. Про це М. Наконечний сьогодні заявив під час прес-конференції.

Також за його інформацією було підмінені списки дільничних виборчих комісій на користь представників влади. «Ці списки, без підписів та печатки виборчої комісії були відправлені до ЦВК. Факт такого порушення виборчого законодавства зафіксований на відео представниками ЗМІ», - твердить Микола Наконечний.

Окрім фальсифікації в роботі окружної виборчої комісії, політик навів факти тиску з боку представників Черкаського обласного УБОЗу та погроз від провладного кандидата. Зокрема, 3 жовтня убозівці, без будь-яких на те законних підстав, зробили спробу виїмки у Христинівській міській раді фінансово-господарських документів.

Подібні дії кандидат розцінює, як тиск з боку влади, та такі, що ставлять під сумнів законність та демократичність виборчого процесу. Кандидат запевняє, що «жоден тиск не змусить мене зняти свою кандидатуру з виборів, бо цим я зраджу інтереси громади, яка мене підтримує».

За фактом тиску правоохоронних органів на кандидата партія Єдиний Центр офіційно звернулася до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, а також до провідних міжнародних організацій, які слідкують за ходом виборів в Україні.

«Інтерфакс-Україна»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити