Канівець: «Розгляд позову Батрина до Кабміну навмисне гальмують»

.

Канівець Олег ЛеонідовичНародний депутат Олег Канівець повідомляє, що деталі «справи про Газові Контракти» за позовом юриста Батрина до Кабінету Міністрів України з вимогою зобов'язати Кабмін скликати позачергові загальні збори акціонерів НАК «Нафтогаз України» та включити до їх порядку денного питання про розірвання або визнання недійсними контрактів від 19 січня 2009 р. з самого початку намагаються завуалювати.

Зокрема нардеп зазначає, що «мав кілька приватних бесід із Станіславом Батрином, під час яких останній повідомив, що починаючи з вчорашнього дня у нього почали виникати труднощі у донесенні до суспільства правдивої інформації про перебіг «справи про Газові Контракти» через ЗМІ».

Парламентар переконаний, що дана справа має виняткову важливість для українського суспільства, а тому не виключає зацікавленості окремих осіб у нерозповсюдженні інформації стосовно неї. Тому він змушений захистити право юриста Батрина на свободу слова та свободу висловлення його позиції.

Відтак нардеп зазначає, що згідно з інформацією отриманою ним від Батрина «15 березня 2013 р., на момент закриття приміщення окружного адміністративного суду м. Києва, в канцелярії суду повідомлено, що суддею у справі за позовом Батрин С. В. до Кабінету Міністрів України визначено Кобилянського Костянтина Миколайовича, справі присвоєно номер 826/2981/13-а».

Батрин Станіслав ВіталійовичЮрист також наголосив, що «в канцелярії суду йому повідомили, що інформація про прийняття даним суддею будь-якого рішення (про відмову у відкритті провадження, залишення позову без руху) по даній справі відсутня. Окрім того, немає такої інформації і в Єдиному державному реєстрі судових рішень, де останнє рішення за підписом судді Кобилянського Костянтина Миколайовича датоване 06.03.2013 р.,»

«Таким чином, сьогодні маємо у своєму розпорядженні свідчення того, що процесуальні строки, визначені ч. 4 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідно до яких питання про відкриття провадження в адміністративній справі суддя вирішує протягом трьох днів з дня надходження позовної заяви до адміністративного суду, безпідставно порушені з причин, які нам не повідомляються. Це викликає додаткові запитання, яких можна було б уникнути», - переконаний Батрин.

Офіційний сайт Олега Канівця

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити