Кабмін звільнив заступників міністра МВС Дубовика та Ратушняка

.

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України звільнено генерал-лейтенанта міліції Віктора Дубовика з посади першого заступника міністра внутрішніх справ України та генерал-лейтенанта міліції Віктора Ратушняка з посади заступника міністра МВС.

Про це повідомляє УЗГ МВС України.

Крім того, з органів внутрішніх справ звільнено генерал-майора міліції Віктора Русина, начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків.

На посаду радника МВС України призначено генерала армії України Олександра Кіхтенка. Начальником департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю призначений генерал-лейтенант міліції Василь Пісний.

Підполковник міліції Юрій Мартиненко призначений першим заступником начальника департаменту внутрішньої безпеки з тимчасовим призначенням в.о. начальника департаменту внутрішньої безпеки.

У територіальних органах міліції, як зазначається, з посади начальника управління МВС у Чернівецькій області звільнений генерал-майор міліції Олександр Демидов.

З посади начальника управління МВС в Рівненській області звільнений полковник міліції Дмитро Лазарєв, а на його посаду призначено полковника міліції В’ячеслава Чайку.

«ZIK»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити