Експерт: результати місцевих виборів будуть оскаржувати в судах

.

Експерт: результати місцевих виборів будуть оскаржувати в судах

Адвокат Олег Березюк зазначив, що повторні місцеві вибори можуть бути призначені у разі постанови суду про неможливість встановити результати виборів.

Судових воєн після виборів не минути. Таку думку висловив голова Комітету виборців України Олексій Кошель. За його словами, вже було зафіксовано близько 70% порушень процедурного технічного характеру.

В ефірі радіостанції Голос Столиці адвокат Олег Березюк зазначив, що повторне голосування може бути призначене у разі постанови суду про те, що встановити результати виборів неможливо.

«Сам закон досить складний, існує багато його неоднозначних тлумачень, тому люди будуть звертатися до суду. Але я не думаю, що суд в цілому скасує результати виборів, можуть бути скасовані вибори в окремих місцях. Якщо будуть масові фальсифікації, і суд скаже, що неможливо встановити результати виборів, то може бути призначено повторне голосування», - сказав експерт.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли вибори депутатів місцевих рад, мерів міст і голів сільрад.

При цьому співробітники міліції мали все необхідне, щоб забезпечити правопорядок на виборах. Про це заявила в ефірі радіостанції Голос Столиці прес-секретар ГУ МВС України в місті Києві Оксана Блищик.

«Голос Столиці»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити