19-річна студентка заявила про гуртове зґвалтування

.

Вiкна 22:00

Забути про куценькі спідниці й шорти. Так звеліли спудейкам уманського коледжу, який готує педагогів. 19-річна студентка цього закладу напередодні заявила, що її зґвалтувало п`ятеро хлопців. Їх уже затримали. Адвокати ж кажуть: говорити про їхню винуватість зарано.

Хвиля ґвалту допекла навіть тим, кого цим уже не здивуєш.

Володимир Поліщук, речник Міністерства внутрішніх справ:

В деяких країнах роблять їх навіть кастратами, щоб вони більше не могли такого вчинити. Що з ними можуть робити в місцях позбавлення волі, як ставляться до цих людей, до цієї категорії, також відомо з різноманітних фільмів і літератури.

Це не офіційна позиція Міністерства внутрішніх справ. Так думає його речник.

І значна частина тих, хто взявся допомогти Оксані Макар. Миколаївське дежавю тепер в Умані. Там про гуртове зґвалтування заявила 19-річна дівчина.

Людмила Поліщук, речниця уманського міськвідділку міліції:

На даний час триває досудове слідство з проведенням усіляких експертиз. За підозрою у вчиненні цього резонансного злочину затримано 5 молодих осіб. Санкція даної статті передбачає від 7 до 12років.

Серед запроторених за ґрати – син депутата обласної ради від «Батьківщини». Його адвокат твердить: хлопець вини не визнає.

Олег Березюк, адвокат підозрюваного:

Чи це було зґвалтування, чи щось інше – поки що говорити рано. Можемо говорити лише про те, що відбулася певна подія. Доказів вини наших підзахисних на сьогоднішній день не зібрано. Тому класичне правило юриспруденції – всі сумніви на користь обвинувачених. Вони не заперечують. Вони кажуть, що ми зустрілися, поспілкувалися, потім розбіглися.

Сьогодні уманський суд постановив – утримувати всіх п’ятьох хлопців під вартою 2 місяці.Доки триває слідство.

Потерпіла – студентка Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу. Тут офіційно коментувати інцидент не хочуть, мовляв, аби не нашкодити дівчині. Не на камеру дають їй дуже позитивну характеристику.

Зі слів директорки коледжу, моральний стан дівчини нині тяжкий. Утім, у понеділок вона прийде на пари. Тим часом зі студентками коледжу провели виховну роботу.

Славина Карман, студентка Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу:

Казали, що був такий випадок, щоб ми не ходили в коротких юбках, шортах, що з понеділка буде контроль великий тут. Ну, тіпа, щоб в штанах, брюках. Казали, щоб ми по вулиці ввечері не ходили.

Про цю справу вже заговорили в парламенті.

Олександр Єфремов, народний депутат України, лідер фракції Партії регіонів:

По нашей информации,один из тех, кто принимал участие, является сыном одного из руководителей партийной организации штаба БЮТ в городе Черкассы. Но не это главное. Как мне кажется, у преступников не должно быть политической принадлежности, в данном случае подонки должны получить по заслугам.

Сергій Сас, народний депутат України, фракція «БЮТ-Батьківщина»:

Якщо цей випадок за участі представників нашої партії мав місце, то тому буде дана відповідна оцінка, і ми будемо вітати покарання винних незалежно від того, чи вони члени нашої фракції, партії, чи ні.

«СТБ»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити