Березюк: Захарченка можна за тортури судити в Україні

.

Олег БерезюкЄ можливість судити виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка в Україні

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив юрист Олег Березюк.

«В першу чергу йде мова про тих чиновників, хто займає другі, треті посади, йде мова про міністрів, наприклад про Захарченка, люди якого застосовували тортури до людей, били, катували. Тут питання треба ставити по-іншому: треба розслідувати детально та судити в нашій системі, це можливо. Бо в нас є такий принцип гласності в судовій системі. Коли дізнаємося що є такий злочин і що суддя покриває його, це буде на них тиск», - зазначив він.

Також він додав, що питання, хто причетний до катувань та викрадань, треба поставити СБУ: «Бо викрадання людей – це терористичний акт. Ця акція була спрямована на те щоб люди, побачивши закатованих – злякалися і не робили протестів. Але вони не дооцінили української ментальності».

Нагадаємо, вчора знайшовся Дмитро Булатов, який зник 22 січня. Його тиждень катували, відрізали вухо і навіть розпинали. Вчора ввечері його викинули у лісі, він дійшов до села, звідки вийшов на зв’язок з друзями. Раніше були викрадені активісти Майдану Ігор Луценко та Юрій Вербицький, їх також катували. Вербицький тик і не зумів вийти з лісу, де помер від переохолодження.

«Еспресо.TV»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити