Арешт активістів Єврамайдану – неправосудний, – захист

.

Один из арестованных за столкновения с "Беркутом" под Кабмином - инвалид 3 группы. При этом его подозревают, что 4 раза дубинкой ударил работника "Беркута". Об этом заявила защита подозреваемых.

Кроме того, пострадавший работник "Беркута" не имеет претензий к подозреваемому. Поэтому адвокаты планируют подавать апелляцию на арест активистов.

Напомним, суд арестовал на 2 месяца активистов Евромайдана, задержанных за беспорядки под Кабмином в воскресенье. Как сообщают в столичной прокуратуре, митингующим объявлено подозрение в совершении преступления. Олегу Матяшу и Виталию Благодарном инкриминируют хулиганство с использованием спецсредств. По этой статье активистам грозит от 3 до 7 лет заключения.

На два місяці заґратувала печерська Феміда ще одного учасника бійки біля Кабміну Віталія Благородного. Раніше аналогічний вердикт ухвалили щодо Олега Матіяша і це попри те, що він інвалід третьої групи та має вагітну дружину.

Обом активістам інкримінують злісне хуліганство, що предбачає до 5-ти років ув`зянення. Олег Матіяш заявив: правоохоронці його побили. Нагадаємо, 25 листопада біля будинку уряду спалахнули сутички між мітинугвальниками та правоохоронцями із застосуванням сльозогінного газу. Міліція відкрила два кримінальних провадження за непокору правоохороцням і хуліганство.

«5 канал»

 

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити