Аеромобільні підрозділи недостатньо ефективно використовують в АТО, – десантник у відставці

.

Березюк Олег Валерійович

За його словами, в Україні достатньо і сил, і засобів, щоб знищувати колони техніки бойовиків

Аеромобільні підрозділи недостатньо ефективно використовують під час проведення АТО. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив десантник у відставці Олег Березюк.

"Аеромобільні підрозділи недостатньо ефективно використовують, коли люди стоять на блокопстах, коли вони охороняють якісь об'єкти. На сьогоднішній день ми постійно отримуємо інформацію про те, що на такій-то ділянці йде колона техніки. Для того, щоб ця колона техніки не пройшла достатньо і сил, і способів аеромобільних підрозділів, щоб організувати засідку і знищити цю колону", - заявив він.

Додамо, сьогодні, 2 серпня відзначають День високомобільних десантних військ. Президент України Петро Порошенко привітав українських десантників і підкреслив, що високомобільні десантні війська є елітою українських військ. Крім того, сьогодні Порошенко відвідав Головний військово-медичний клінічний центр у Києві, де знаходяться на лікуванні військовослужбовці, які отримали поранення в антитерористичній операції на Донбасі та вручив їм нагороди.

«112 Україна»

Ключові слова:

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити