Адвокати Савченко підтверджують, що льотчиця отримала пакет документів на екстрадицію

.

Завтра разом з адвокатом Савченко заповнюватиме пакет необхідних документів

Надія Савченко

Процес екстрадиції ув'язненої української льотчиці Надії Савченко офіційно розпочався. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив адвокат українки Олександр Плахотнюк.

"На сьогодні те, що ми маємо, а ми маємо зараз початок процесу повернення Надії до України, це не так легко було зробити. Не можна казати, що хтось більше зробив, хтось менше. Це робили всі разом. Це робила і партія "Батьківщина", це робив і захист зі сторони України, це робили російські захисники, які безпосередньо брали участь у процесі над Надією Савченко, це робила і сестра Наді Віра, це робив весь український народ", - зазначив він.

При цьому інший адвокат Савченко Марк Фейгін підкреслив, що початком екстрадиції Надії Савченко є той факт, що українка дійсно отримала для заповнення пакет документів, необхідних для її повернення в Україну.

"Завтра Надія їх заповнить разом з Іллею Новіковим", - зазначив він.

Як повідомлялося, вчора сестра Савченко Віра заявила, що Надії видали пакет документів, необхідних для екстрадиції в Україну. Савченко побоюється їх заповнювати, підозрюючи, що їх можуть використати не для повернення в Україну, а для етапування.

Раніше адвокати Савченко припускали, що льотчиця може повернутися в Україну в другій половині травня.

Президент України Петро Порошенко раніше заявляв, що очікує повернення Савченко в Україну протягом декількох тижнів. Порошенко зазначив, що узгодив з президентом РФ Володимиром Путіним алгоритм звільнення льотчиці.

Нагадаємо, 22 березня, Донецький міський суд Ростовської області засудив Савченко до 22 років колонії загального режиму. Вирок набрав чинності 5 квітня, а наступного дня Савченко розпочала сухе голодування, яке тримала до 19 квітня.

«112 Україна»

Додати коментар

Забороняється мат або прихований мат, флуд, оффтоп та реклама у будь-якому вигляді.


Захисний код
Оновити